Ви знаходитесь: » » Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Таврією
28
кві

Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Таврією

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю

Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Таврією

Фото Олега Дубини

 

Свій коментар після матчу з Таврією дав старший тренер Ворскли Василь Сачко.

 

- При всій повазі до Таврії, сьогоднішня нічия розцінюється нами як поразка. Звичайно, ми не розраховували на такий результат матчу, але Таврія діяла дуже грамотно в обороні. У них швидкі футболісти, цікава команда і, напевно, вона не заслуговує те місце, на якому зараз знаходиться. Що стосується Ворскли, було таке передчуття, що щось може трапитися сьогодні. І така безглуздість - ми пропускаємо гол, і потім проблема у нас. І це не проблема сьогоднішнього дня. Це і проблеми минулого. Ми з командами, які нижче нас у турнірній таблиці, не можемо її «зламати». Другий тайм повністю пройшов під нашу диктовку, ми намагалися, ми просили хлопців грати більше через фланги, розхитувати оборону суперника. Але, на жаль, створили не так уже й багато моментів, за винятком тих ударів здалеку. Про щось говорити зараз важко, рахунок на табло, тому як є.


- З якої причини був відсутній Турсунов?


- Він отримав мікропошкодження. Ми до останнього вірили, що він сьогодні зіграє. Лікарі лікували, «шаманили» над ним, але, на жаль, не спрацювало. Крім Турсунова у нас ще кілька людей травмовані. І мабуть, ось саме цього, маленьких моментів нам не вистачає для перемоги. Там трохи, там трохи, і виходить, як виходить.


- А Курилов зовсім не потрапляє до складу...


- Курилов теж... Ми чекаємо, поки він відновиться, він тільки відновиться - і знову травма, тільки відновиться - і знову травма.

Переглядів: 992 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика