Ви знаходитесь: » » Прес-конференція Анатолія Момота після матчу з Дніпром
12
травня

Прес-конференція Анатолія Момота після матчу з Дніпром

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю

Прес-конференція Анатолія Момота після матчу з Дніпром

 

На традиційне післяматчеве спілкування з журналістами прийшов Анатолій Момот.

 

- Василь Вікторович почуває себе трохи зле. Тому я сьогодні відповім на ваші запитання. Та й у програмці ви ж перед грою читаєте - головний тренер Анатолій Момот.


- Два різних тайми сьогодні вийшло. Яка причина такого розгрому в другому таймі?


- Так, я повністю з вами згоден. Перший тайм вийшов, можна сказати одним з кращих. Проти такого суперника як Дніпро ми виглядали дуже гідно. За всю гру ми створили дуже багато моментів, навіть проти інших команд, нижче класом, ми стільки не створюємо. Забий ми ще один-два голи, все було б зовсім по іншому. Трохи зле відчув себе Баранник, попросив заміну в перерві. Ми домовилися, що він зіграє ще 10 хвилин у другому таймі.

У першому таймі ніхто не випадав. Можливо, що ті хто вийшли на заміни невдало вписалися в гру. Це природно, тому що у нас велика кількість травмованих гравців. І звичайно, коротка лава запасних.

У другому таймі ми притиснулися до своїх воріт, Дніпро добре грав, атакував. Але голи - це наслідок наших грубих помилок. По гарячих слідах ми не розмовляли ще, але на розборі гри, тактичному занятті будемо їх розбирати. У всіх голах - 50-60 відсотків це ми самі створили ці моменти.


Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua

 

Переглядів: 613 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика