Ви знаходитесь: » » Троє ворсклян у збірній туру
19
жов

Троє ворсклян у збірній туру

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інші новини

Троє ворсклян у збірній туру

 

Завдяки впевненій перемозі над львівськими Карпатами відразу троє гравців Ворскли потрапили до символічної збірної 11-го туру за версією популярного інтернет-видання FOOTBALL.UA.
 
Станіслав Богуш (Ворскла)

Вдало повернувся після травми Богуш. Буквально перед тим, як відігратися, Ворскла повинна була пропускати другий м'яч - Худоб'як вийшов сам на сам. Але Богуш вдало вийшов з воріт і відбив удар. Пропусти тоді Ворскла другий і вже було б складно претендувати на позитивний результат. Напевно, це був ключовий момент матчу - вже в наступній атаці Ворскла відігралася і в результаті перемогла.

Сергій Сімінін (Ворскла)

Захисник полтавчан - один з найбільших бійців чемпіонату, в принципі. Команда Сергія програвала у Львові, будучи в майже безнадійній ситуації до першого забитого м'яча, але Сергій не зупинявся ні на секунду, відпрацьовуючи на фланзі на високому рівні. Його настрій і бійцівські якості, безсумнівно, передавалися партнерам, і команда Сачко змогла змінити хід матчу.

Олег Баранник (Ворскла)

Не було б щастя, та нещастя допомогло: Василь Сачко зробив вимушену заміну в першому таймі, випустивши глибокого резервіста Баранника. У підсумку саме цей футболіст став героєм зустрічі, зробивши вирішальний дубль. Самого цього факту досить, щоб опинитися в збірній туру.
 

Переглядів: 611 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика