Ви знаходитесь: » » Василь Сачко: мінімальне завдання - потрапляння в єврокубкову зону
13
лют

Василь Сачко: мінімальне завдання - потрапляння в єврокубкову зону

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю
Василь Сачко: мінімальне завдання - потрапляння в єврокубкову зону
 
Після повернення з Туреччини Василь Сачко поспілкувався з кореспондентом "Футбол NEWS".
 
- У нас збори були розбиті на два етапи. Ми працювали в Туреччині через паузу два рази. Було проведено досить-таки багато ігор. Якщо ви запитаєте хлопців, чи важко було на зборах, думаю, вони дадуть відповідь, що, звичайно, було важко. Але я хочу підтримати хлопців. Так, дійсно збори були нелегкі. Хлопці роботу, запропоновану тренерським штабом, виконали. Зауважень і претензій по самовіддачі і бажанню немає. Інше питання - за технічною майстерністю і виконанню. Багатьом нашим хлопцям треба, звичайно ж, ще додавати, рости. Є над чим працювати.

Збори показали наші сильні сторони, також ми побачили свої недоліки. Через збори ми готувалися до чемпіонату, провели хороші спаринги з хорошими командами. Деякі вигравали, деякі - програвали, але на кожну гру не ставили за мету будь-якою ціною перемогти суперника. Ми експериментували і з складом, і з тактикою, і з різними схемами: для цього у нас було достатньо часу. Тому в цілому я вважаю роботу, проведену на турецьких зборах, позитивною.

Наше завдання на другу частину чемпіонату? Мінімальне - це потрапляння, безумовно, в шістку і в єврокубки. Далі ми подивимося. Я не хочу робити гучних заяв, але наші керівники - дуже амбітні люди. Вони не ставили перед нами тимчасових завдань. Вони поважають команду, поважають себе, у нас завжди максимальні завдання.

Завдання на сьогоднішній день одне - виходити на кожну гру і добиватися успіху. Це найголовніше завдання. Незалежно, «Шахтар» це чи «Динамо», при всій повазі. Ми сьогодні залежимо тільки самі від себе. У нас є свої питання клубні. Не проблеми, а питання. Є позитивні сторони. Ми чітко розуміємо, що ми сьогодні представляємо - за умови, коли ми всі разом: і президент, і доктор, і масажист, і футболіст. Ми для себе всередині колективу поставили високі завдання, про які зараз немає сенсу говорити. Але мінімальне завдання - потрапляння в єврокубкову зону.
 
За матеріалами footballua.tv
Переглядів: 725 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика