Ви знаходитесь: » » Руслан Ротань: Зараз міг би грати за Ворсклу
30
січ

Руслан Ротань: Зараз міг би грати за Ворсклу

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інші новини
Руслан Ротань: Зараз міг би грати за Ворсклу
Фото Олександра Смолєва 

В Полтаві відбулася презентація книги нашого земляка Руслана Ротаня.
 
Офіційний захід - презентація книги Руслана Ротаня відбувся 30 січня в міському Будинку культури м. Полтава. А годиною раніше відбулася неофіційна зустріч колишнього футболіста з переможцями вікторини від компанії Фаворит. Був серед них і представник нашого сайту. Майже годину переможці в неформальній обстановці, за келихом шампанського спілкувалися з нашим, без перебільшення, славетним земляком. Далі слово самому Руслану:

- Зараз я міг би грати за Ворсклу. Коли я думав про закінчення кар'єри, у 2018 році, мені надійшла пропозиція з Полтави. І найцікавіше - мене вона влаштовувала, я фактично погодився. Мене приваблював той факт, що команда гратиме в груповому турнірі Ліги Європи. До того ж, це моя батьківщина, та й до дому недалеко (Руслан проживає в Дніпрі - прим. авт.). Але в останній момент щось змінилося, можливо, клуб вирішив йти іншим курсом. А так, можливо, я б зараз був не тренером молодіжної збірної, а гравцем Ворскли. 
 
Руслан Ротань: Зараз міг би грати за Ворсклу

Потім футболіст підписав кілька подарункових екземплярів своєї книги, не оминувши своєю увагою і наш сайт. Закінчилась зустріч груповою фотосесією, після чого Руслан Ротань пішов на сцену, до концертної зали, де його вже чекала велика кількість прихильників.
 
Руслан Ротань: Зараз міг би грати за Ворсклу

Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua 
Переглядів: 130 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика