Ви знаходитесь: » » Післяматчева прес-конференція Олега Блохіна
29
вер

Післяматчева прес-конференція Олега Блохіна

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю

Післяматчева прес-конференція Олега Блохіна

 Фото vorskla.poltava.ua

 

Після матчу Ворскла - Динамо наставник гостей відповів на питання журналістів.

 

- Я думаю, що грали дві хороші команди, але суддівство зіпсувало цю гру. Якщо Ідейє отримує червону картку, то і Курилов повинен отримувати другу жовту за провокацію, якщо вже слідувати правилам. Мені тут підказали, що було: цей ліктем, той відмахнувся... Суддівство ні в які ворота не лізе...

Я просто хочу сказати, що вдячний команді. Вони змогли організуватися після того, як суддя їх завів. Вдалося втихомирити емоції, які були в перерві. Вдячний хлопцям, що вони не опустили руки і билися до кінця, намагалися вирвати перемогу, хоча грали вдесятьох.

- Чи можна уточнити, що за інцидент був у перерві?

- Нічого особливого не було, просто майор міліції послав мене на три букви і називав на «ти ». Я вперше таке в своєму житті бачив. Я йому сказав: «Вибачте, я вам не «тикав». Майор міліції - представник влади - і посилає мене: «йди туди». Що значить «йди туди»?

Віктор Кашпур , старший адміністратор команди Динамо:

- А чому ви не скажете про те, що наприкінці матчу в тренера Динамо кинули три біляші?

- Добре хоч не пляшку горілки, - підхопив Блохін. - Треба було пляшку горілки і біляш, щоб закусити. А з чим, до речі, був біляш? .. Але цей майор міліції, ким би він не був, він представник влади. Не треба було мене, людину у віці - він же хлопчик порівняно зі мною! - Посилати, говорити «йди туди». Я такого ніколи не бачив у своєму житті. Я хотів прізвище його взнати. Я б до суду подав! Таке не дозволено, тим більше, представникові влади. Я втихомирив просто Чубарова (Олександр Чубаров, адміністратор Динамо). Я, вийшло, стримував ситуацію, ще й потрапив. Якщо можна, дізнайтеся його прізвище.

- Дуже була важка гра в першому таймі, не вдавалося зайти в штрафну площу - в чому причина?

- А навіщо заходити, треба було бити здалеку і побільше. А ми намагалися завести м'яч у ворота. По такому полю треба було наносити більше ударів. Будемо розбиратися. Звичайно, ще зробили свої помилки. Без помилок не пропустили б.  Ті ситуації... є боротьба, груба і в рамках правил. Я хочу привітати Ворсклу, вона билася, грала проти київського Динамо. Стимулювали суперників чи ні - інше питання. Я хотів висловити побажання до ФФУ, щоб Годуляна не призначали на наші ігри. Добре хоч мене не видалили...

Переглядів: 766 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика