Рух – Ворскла 1:1

Ворскла не змогла вирвати перемогу у передостанньої команди чемпіонату.

Ворскла важко входить у сезон після зимових чи літніх зборів, і це вже стає традицією. Показавши непогані результати під час зборів у Туреччині та підсилившись досвідченими виконавцями, Юрій Максимов на гру проти одного з аутсайдерів виставив найсильніший склад. Втратою можна було назвати хіба що Скляра, який відбував чергову дискваліфікацію, та Якубу, який отримав пошкодження. Саме з цієї причини новачок Цитаїшвілі грав лівого латераля, що для нього було нехарактерно. Вже на 16-й хвилині Альюн, на думку арбітра, порушив правила у власній штрафній, що призвело до пенальті. Можна довго сперечатися, чи було порушення, але Климчук реалізував стандарт – 1-0. Ворскла у першому таймі грала доволі інертно, і в атаці нічого не вдавалося. Перелом відбувся у другому таймі, коли Цитаїшвілі взяв гру на себе і зрівняв рахунок – 1-1. Сталося це на 52-й хвилині. У атакувальної групи Ворскли – Степанюка та Кулача зовсім нічого не виходило, тому Максимов змінив їх на Луїзао та Щербака відповідно. Але до кінця матчу рахунок так і не змінився. Ворскла втрачає дуже важливі очки, залишаючись на 5-й позиції в таблиці.