Ви знаходитесь: » » Йован Маркоскі: Бог нам віддячує за наші старання
23
жов

Йован Маркоскі: Бог нам віддячує за наші старання

  • 100
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю

Йован Маркоскі: Бог нам віддячує за наші старання

Фото Олега Дубини

 

Нещодавній ювіляр, відігравший 200-й матч за Ворсклу Йован Маркоскі відповів на кілька запитань для нашого сайту.

 

- Йоване, зараз багато спортивних оглядачів та журналістів називають Ворсклу відкриттям сезону. Цікава твоя думка - чому "вистрілили" саме зараз? Начебто більшість команди залишилась тією ж самою, що і при минулому тренері, а гра зовсім інша...

- Дуже приємно, коли так кажуть - ми непогано граємо, намагаємось грати як можна краще, і Бог нам віддячує за наші старання. Не обійшлося, звісно, і без спадів - але це буває у всіх, і ми не виключення. Це дуже добре, що ми набираємо очки, сподіваємось і надалі йти в чемпіонаті без втрат.


- Як вважаєш, нинішня Ворскла - це результат приходу нового тренера Сачка зі своїм баченням?

- Так, в нас багато чого змінилось - новий тренерський штаб, новий тренувальний процес. Але найголовніше, що Василь Вікторович вміє налаштувати хлопців на матч. Тут вже не розслабишся: десь не дограєш, не допрацюєш - і на наступну гру вийде інший гравець, який готовий краще, ніж ти.


- Тобто ротація грає велику роль в колективі?

- Звичайно! Я це відчув на власному досвіді. Це не дуже приємно, але якщо не викладаєшся на повну, то неважливо, яке в тебе ім'я - будеш "відпочивати" на лавці запасних, чекати на свій шанс.


- Ти нещодавно пробував грати на правому фланзі, очевидно, в зв'язку з травмою Івана Кривошеєнко... 

- Так, я ще в Сербії грав і на правому, і на лівому флангах, коли була необхідність. Але тут в мене це не дуже добре вийшло, можливо, тому що я не грав на цих позиціях багато років. Але якщо буде потрібно, я можу вийти і зіграти.


- Але зараз тренер повернув тебе на твою "рідну" позицію?

- Так, я повернувся на більш звичну позицію, але це не значить, що я не вийду, коли буде потрібно, на іншу позицію. Я думаю, що зможу зіграти будь-де, якщо це буде потрібно команді.


- Як вважаєш, зуміє Ворскла дати бій Дніпру?

- Ми можемо виграти, можемо програти - найменша недооцінка суперника може привести до поганих наслідків. Не вийде з лідерами - будемо брати очки з іншими командами. 


- Дякую і сподіваюсь на добрі результати у наступних матчах!


Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua

Йован Маркоскі: Бог нам віддячує за наші старання

 


Переглядів: 2949 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика