Головна > Інші новини > Конкурс прогнозистів: вгадай результат матчу Олімпік - Ворскла

Конкурс прогнозистів: вгадай результат матчу Олімпік - Ворскла


5-12-2017, 18:25. Розмістив: admin
Конкурс прогнозистів: вгадай результат матчу Олімпік - Ворскла
 
Вгадай якнайбільше результатів матчів за участю ФК Ворскла та виграй футболку!
 
Шановні вболівальники! Неофіційний сайт ФК Ворскла продовжує конкурс прогнозистів. За підсумками конкурсу наприкінці сезону 2017/2018 переможець отримає ігрову футболку ФК Ворскла від нашого сайту. 
Умови конкурсу:
1. Бути підписником сторінки Неофіційного сайту ФК Ворскла у Facebook.
2. Написати свій варіант рахунку найближчого матчу Чемпіоната України за участю ФК Ворскла у коментарях під конкурсним постом. Конкурсний пост з'являтиметься на сторінці Неофіційного сайту ФК Ворскла у Facebook за кілька днів до матчу.
3. Від одного учасника приймається лише один варіант. У випадку, якщо один учасник пише кілька варіантів рахунку, його участь у поточному турі не зараховується.
4. За підсумками кожного туру адміністрація сторінки Неофіційного сайту ФК Ворскла у Facebook публікує таблицю переможців (тих, хто вгадав найбільше правильних результатів). 
5. Переможцем стає учасник, який на протязі сезону 2017/2018 вгадає найбільше результатів матчів за участю ФК Ворскла. 
6. У випадку, якщо кілька учасників вгадають однакову кількість результатів, головний приз буде розіграно серед них за допомогою сайту random.org.
7. Учасники мають вгадати лише результати офіційних матчів Чемпіонату України сезону 2017/2018 за участю ФК Ворскла. Матчі Кубку України та товариські матчі в конкурсі участі не приймають.

Повернутися назад