Головна > Інтерв'ю > Ардін Даллку: Це буде дуже гаряча весна

Ардін Даллку: Це буде дуже гаряча весна


13-02-2018, 23:07. Розмістив: admin
Ардін Даллку: Це буде дуже гаряча весна
 
"Це буде дуже гаряча весна, тому що у нас є жорсткі матчі" - сказав виданню "Світ сьогодні" захисник команди "Ворскла" та косовської збірної Ардін Даллку.
 
У більшості європейських країн розпочалася друга частина чемпіонату з футболу, а вже 16 лютого розпочнеться вона і в Україні. Захисник національної команди Косова Ардін Даллку з нетерпінням чекає початку другої частини чемпіонату України, де він грає в команді "Ворскла" Полтава.

"Ворскла" в даний час займає третє місце з 31 балом, а це на 11 балів менше, ніж лідер - донецький "Шахтар". Даллку є одним із найкращих захисників чемпіонату України, і його цілі зрозумілі: бути ще більш досконалим, ніж восени. Для національної газети "Світ сьогодні" він заявив, що готовий до будь-якого бою, особливо до матчу на наступних вихідних проти "Вереса" з Рівного. Проте, "Ворскла" відчуває тиск з боку "Зорі", яка займає четверте місце, маючи 27 очок, "Вереса" (26), "Олімпіка" (25), "Маріуполя" (23) і так далі.

"Світ сьогодні": 16-17 лютого починається друга частина чемпіонату України, якою ви бачите "Ворсклу"?

Ардін Даллку: Я вважаю, що "Ворскла" дуже добре підготувалася до чемпіонату, тому що у нас було багато вправ з фізичної підготовки. Я вірю, що ми будемо демонструвати себе найкращим чином і продовжимо досягати хороших результатів.

"Світ сьогодні": у весняній зустрічі з командою "Верес" ви сподіваєтесь перемогти, і в чому ви бачите головну силу вашої команди?

Ардін Даллку: Ми завжди виходимо на поле тільки для перемоги. Головною силою в нас є те, що ми - надзвичайно хороша команда, граємо один за всіх, і всі за одного. В нас дуже хороша атмосфера з гарною дисципліною.

"Світ сьогодні": "Ворскла" посідає третє місце, і сподіваємося, що буде тримати цю позицію до кінця чемпіонату, а яка команда є найбільшим конкурентом?

Ардін Даллку: Це буде дуже важко, тому що у нас є головний конкурент - "Зоря", потім "Олімпік", "Верес" та "Маріуполь". Це потужна конкуренція за третю сходинку, але я вірю і сподіваюсь, що наша команда буде там, де ми знаходимося, оскільки ми маємо колектив з дуже хорошими гравцями.

"Світ сьогодні": чому весна буде гарячою і які цілі у "Ворскли"?

Ардін Даллку: Це буде дуже гаряча весна, тому що ми маємо жорсткі матчі. Наша головна мета - посісти третє місце та забезпечити місце на європейських змаганнях.

"Світ сьогодні": Ви плануєте бути безперечним лідером команди?

Ардін Даллку: Я б сказав так: моя робота полягає в тому, щоб боротися в кожному кутку поля і досягти найкращих результатів.

"Світ сьогодні": наскільки ви задоволені зимовими зборами та товариськими матчами?

Ардін Даллку: Мені дуже приємно, особливо те, що ми багато працювали фізично. Тому що в чемпіонаті України потрібно постійно грати протягом 90 хвилин.

Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua за матеріалами botasot.info

Повернутися назад