Головна > Інтерв'ю > Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Динамо

Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Динамо


18-03-2018, 23:53. Розмістив: admin
Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Динамо
 
Василь Сачко: на зборах ми вийшли на пік готовності, а зараз всю її розгубили.
 
Василь Сачко, головний тренер «Ворскли»:

- При всій повазі до київського «Динамо», ми сьогодні розраховували на більше. У першому таймі виглядали непогано, але щоб мати більше проти такого суперника, треба, як мінімум, не пропускати після «стандарту». Сьогодні ми багато набігали, але нам не вистачало майстерності, не вистачало гравця в центрі поля, який вів би гру. При цьому ряд наших футболістів просто випав з гри. Одним словом, сьогодні майстерність гравців «Динамо» була вище. Це і визначило результат.

Після того, як ми продуктивно працювали на зборах на природних газонах, зараз ми тренуємося лише на штучних полях. Це, звичайно, наша внутрішня проблема, але дуже шкода і прикро.

- По-вашому, нормально, що зараз матчі чемпіонату України проходять в мороз, а влітку в першості буде пауза?

- На мій погляд, це ненормально. Першу частину чемпіонату треба починати раніше. Але не ми це вирішуємо, так що треба змиритися з тим, що є. Звичайно, хотілося б грати на більш якісних полях, і не в холоднечу. Адже зараз руйнується вся наша міжсезонна підготовка: на зборах ми вийшли на пік готовності, а зараз всю її розгубили, зважаючи на умови, в яких ми працюємо.

Повторюся, тренуємося зараз на штучних полях, і тому змушені були змінити тренувальний процес, щоб не втратити тих наших футболістів, які ще в строю. У нас багато травмованих, і ми бережемо тих, хто є. І хлопці самі себе підсвідомо бережуть. Це, звичайно, впливає на результат матчів. Одна з причин цього - пропущені голи після стандартних положень. Є питання до деяких гравців. Всі зобов'язані догравати в таких епізодах! Так не можна пропускати. Сьогодні два «стандарта» - і гра зроблена.

Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua

Повернутися назад