Головна > Звіти про матчі > Ворскла - Карпати 2:2

Ворскла - Карпати 2:2


9-11-2013, 17:05. Розмістив: admin

Ворскла - Карпати 2:2

Фото vorskla.com.ua 

 

Результативний початок полтавського поєдинку не мав продовження після перерви, і справжня бойова нічия виглядає найбільш справедливим підсумком.


Дві «зелено-білі» команди проявили не тільки відданість атакувальному футболу, але і добру реалізацію. А результативний футбол завжди подобається глядачеві. Мабуть, втрачена тиждень тому над «Чорноморцем» перемога призвела до того, що саме «Карпати» задавали темп поєдинку. Львів’яни використали перший свій кутовий: подав Дмитро Льопа, а Сергій Зеньов виявився найспритнішим на дальній стійці − 0:1. Лише кілька хвилин − і господарі відповідають тією ж монетою. Їхній перший кутовий у гол головою перетворив Володимир Чеснаков. Після цього «Ворскла» заволоділа ініціативою, але пропустила неповторний за красою гол Володимира Костевича, який знаходився метрах у 35-ти від воріт. Але полтавчани знову відігрались, причому ще до перерви. І знову зі «стандарту»: тепер навіс зі штрафного використав на свою користь Арменд Даллку − 2:2.

 

Галичани першими захопили ініціативу після відпочинку. Та господарі з цим не погодились, відвівши гостям лише сподівання на контратаку. До речі, саме одна з них і призвела до найбільш небезпечного епізоду, коли Денис Васін головою пробив невлучно. Підопічні Василя Сачка атакували різноманітно, але поступово сили почали залишати гравців стартового складу, а заміни гру не посилили. До того ж гості стали більш уважно захищатись, віддаючи перевагу дрібному фолу, але позбавивши суттєвої роботи Олександра Ільющенкова. Зрештою, поділ очок дозволив суперникам залишитись на тих же позиціях, які вони завоювали після першого кола. 

 

fpl.ua


Повернутися назад