Динамо – Ворскла 1:2

Ворскла сенсаційно перемагає Динамо на Олімпійському!

Обидві команди підійшли до поточного поєдинку з втратами. У Ворсклі не зміг вийти на поле заявлений в старті Чеснаков, ще багато ключових футболістів досі не вилікувалися після спалаху коронавірусу в команді. Динамо, знекровлене Барселоною, теж вимагало відпочинку, тому Луческу дав відпочити деяким гравцям, задіяним у Лізі Чемпіонів. Динамівці захопили ініціативу, але особливої гостроти не показували, натомість Ворскла оборонялася грамотно, не забуваючи використовувати помилки суперника при контратаках. На 34-й хвилині після стандарту Тілль навісив, а Ранжел головою переправив шкіряного у ворота – 0:1! На другий тайм Динамо випустило Гармаша, і атакувальний потенціал господарів підсилився. Але Ворскла тримала оборону, хоча це було важкувато. Але на останньому рубежі впевнено грав Різник. На 73-й хвилині Сидорчук поставив блок проти Степанюка у власній штрафній, і після перегляду ВАР суддя вказав на позначку. Тілль був точний – 0:2! Останні хвилини матчу були наднервовими – ворскляни зібрали купу жовтих та навіть одну червону, і вже в доданий час Вітінью відквитав один гол. Але це не вплинуло на загальний результат: Ворскла сенсаційно перемагає чинних чемпіонів у Києві, роблячи серйозну заявку на бронзову сходинку в таблиці. А Динамо, на яке можна зробити ставки в Лиге Чемпионов, наразі залишається без очок.