Металіст – Ворскла 3:2

Криза Ворскли нікуди не ділася – команда знову не може виграти.

Два поспіль виграні (вимучені) поєдинки вселили надію, що кризовий період позаду, і Ворскла поступово почне добирати бали. Металіст з цим був незгоден. Номінальні господарі свідомо віддали ініціативу полтавцям, і грали на контратаках. Команда Скрипника хоча і намагалася виглядати впевнено, але нічого не могла зробити в атаці, натомість повністю програвала в захисті. Тому гол «у роздягальню» став логічним завершенням першого тайму. Хоча з деяких ракурсів видавалося, що Прядун порушував правила проти воротаря. Залишимо цей епізод на совісті арбітра. На початку другого тайму харків’яни подвоюють перевагу, і тут вже претензій ні до кого, крім ворсклян, немає. За 5 хвилин полтавці завдяки рикошету скорочують різницю. Та за 3 хвилини господарі забивають третій – Прядун зумів переграти Різника при виході сам на сам. Після цього матчу, наверно, Різник може забути про місце в збірній, адже це був найгірший матч голкіпера за всю його кар’єру. Та все ж на 81-й хвилині Ворскла відновила інтригу завдяки джокеру Марлісону – 3:2. На більше команди Скрипника не вистачило. Цікаво, скільки ще очок має втратити Ворскла, щоб у клубі ввели в дію бодай якийсь план виходу з кризи?