Ворскла – Дніпро-1 1:1

Полтавці зуміли відібрати очки у лідера чемпіонату.

Через масштабну повітряну тривогу матч почався із запізненням майже на півтори години, і ця затримка вплинула на трансляцію матчу – Сетанта почала показувати матч, коли команди вже зіграли половину першого тайму, і на табло світилося 0:1. Гол на 25 хвилині забив Піхальонок. Ворскла знову втратила одного з ключових гравців – травму отримав Скляр, через що гравець достроково покинув поле. Підопічні Скрипника намагалися грати через навіси з флангів, але суперник зумів розкусити цю тактику. В другому таймі дніпряни підсіли, і все частіше стали робити помилки, що призвело до кількох гострих моментів. На 67-й хвилині після кутового захисники Дніпра-1 прогавили Кравця, і той зрівнює рахунок – 1:1. Ворскла мала ще декілька моментів, зокрема, кілька разів мав виводити команду вперед Степанюк. На останніх секундах зустрічі дніпряни могли вийти вперед, але за полтавців зіграла штанга. Непоганий результат з лідером чемпіонату.