Ворскла – Металіст 3:2

Ворскла втримала перемогу в цікавому матчі з 4-ма пенальті.

Вже на 8-й хвилині гості отримали право на 11-метровий за фол воротаря проти Демченка. Ісенко не зміг виручити – 0:1. Та вже на 25-й хвилині арбітр ставить пенальті у ворота гостей, і Сефері відновлює рівновагу. За 3 хвилини знову пенальті у ворота Металіста, але Сефері не зумів переграти голкіпера. У додані до першого тайму хвилини Ворскла заробляє ще один пенальті, і на цей раз Сефері забиває – 2:1. А за хвилину Феліпе подвоює перевагу господарів, і на перерву полтавці йдуть з гарним настроєм. По перерві Ворскла грає за рахунком, та все ж умудряється пропустити на 82-й хвилині. Валідольними виявилися кілька хвилин до фінального свистка, Ворскла зуміла втримати перемогу, і це третя поспіль перемога полтавців у цьому році.