Ворскла – Динамо 1:2

Ворскла в бойовому матчі поступається київському Динамо.

У першому таймі господарі відразу захопили ініціативу і навіть примудрилися забити швидкий гол – на 13-й хвилині Кане вивів Степанюка віч на віч з Нещеретом, і нападник не схибив – 1:0. Кияни не знітилися, а вперто продовжували шукати ключики від воріт полтавців, і на 24-й хвилині зуміли відігратися – феєрив Ванат. Тепер вже Ворскла почала грати активніше, і за кількістю гольових моментів перевага була за господарями, але футбольна фортуна була на боці Динамо. У другому таймі Шовковський і Ко трохи перебудували гру, і динамівці почали домінувати. На 48-й хвилині Беніто вивів гостей вперед, і це був останній гол у матчі. Ворсклі явно не вистачало сил, щоб зламати гру, а у Динамо вистачило досвіду і хисту, щоб втримати хитку перемогу.