Ворскла – Колос 2:0

Ворскла впевнено перемагає Колос і стає на крок ближче до заповітної мрії – єврокубків.

З самого початку зустрічі полтавці виглядали впевненіше, показуючи, хто на полі господар. Рахунок міг бути відкритим ще в першому таймі, але в одному випадку гостям «підіграла» штанга, в другому – поперечина, а ще в одному моменті вдало зіграв голкіпер Волинець. Натомість Колос особливої гостроти не показував – роботи у Ісенка майже не було. Долю матчу було вирішено у другому таймі, після того, як Скрипник зробив перші заміни. Вони і стали вирішальними. Юрченко, який вийшов на заміну, розігнав контратаку, шкіряний через Степанюка і Скляра потрапив до джокера Феліпе, і той забиває – 1:0! А за 3 хвилини до кінця основного часу Скляр подвоює рахунок. Тепер перед полтавцями стоїть важке, але не непосильне завдання – перемогти Шахтар, який достроково став чемпіоном, і на 90% привезе до Полтави дублюючий склад. В той же час Олександрія має втратити очки з Рухом, який теж має свій інтерес – уникнути перехідних матчів. При вдалому збігові обставин Ворскла може спробувати свої сили у єврокубках – Лізі Конференцій.