Ворскла – Чорноморець 2:1

Ворскла потроху набирає оберти: на цей раз постраждав Чорноморець.

Перед звітним матчем Ворскла понесла деякі втрати: травмувався Чеснаков, ніяк не долікується Феліпе. Зате був шанс дебютувати новачку команди Корнієнку, який показав себе дуже непогано. Вже на 5-й хвилині Степанюк вийшов сам на сам з Шевченком і відкрив рахунок. Швидкий гол дещо збив атакувальний потенціал гостей, і перший тайм у їхньому виконанні вийшов дещо нерівним. Хоча у кількох моментах на останньому рубежі дуже добре грав Ісенко. На додаток до всього, гості отримали гол у роздягальню – на цей раз на побачення з воротарем вийшов Юрченко, і незважаючи на те, що йому заважав захисник, пробив точно – 2:0. Але треба віддати належне команді Григорчука – у другому таймі вони переважали, і навіть зуміли скоротити рахунок до мінімуму. Але більшого одеситам досягти не вдалося, хоча, за словами тренера на післяматчевій пресконференції, їм не вистачило буквально кількох хвилин, щоб бодай зрівняти рахунок. Ворскла потроху піднімається вгору, і вже з покращеним настроєм готується до наступного матчу проти Олександрії.