Ворскла – Колос 0:2

Ворскла несподівано поступається Колосу вдома.

В першій половині зустрічі полтавці домінували, і навіть мали кілька непоганих моментів, але м’яч вперто не йшов у ворота. Команді явно не вистачало лідерів – Степанюка та Скляра. Перший тайм залишився «сухим», а у другому гості почали потроху перехоплювати ініціативу. Перший же гострий момент ковалівці використали – 0:1. Ворскляни кинулися відігруватися, але нічого не виходило. На останніх хвилинах Колдосу вдалася гостра контратака, яка завершилась взяттям воріт. Полтавці несподівано поступаються, хоч ця втрата очок і не впливає на турнірне становище.