У Полтаві в цьому сезоні можуть відбутися єврокубкові матчі

ФК Ворскла пропонує стадіон ім. Бутовського для проведення єврокубкових матчів.

Віце-президент Ворскли Олег Лисак висловив пропозицію щодо проведення єврокубкових матчів у Полтаві. За його словами, клуб має досвід організації матчів найвищого рівня та готовий сприяти в цьому українським клубам, що представляють нашу державу на євроарені.

«За рахунок суттєвих спонсорських інвестицій у сезоні 2018/2019 ми реконструювали стадіон та привели його до відповідності вимогам експертної комісії УЄФА, отримавши 4 категорію», – розповів Олег Лисак.

У сезоні 2020-2021 Україну в єврокубках представлятимуть 5 клубів: Шахтар – у груповому етапі Ліги чемпіонів, Динамо – в кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, Зоря – у груповому етапі Ліги Європи, Десна та Колос – у кваліфікаційних раундах Ліги Європи. При цьому, домашні арени Зорі, Десни та Колоса не відповідають вимогам УЄФА, тож цим клубам доведеться грати домашні матчі в інших містах, де стадіони мають відповідну категорію. Одним з таких є і полтавський стадіон Ворскла ім. Бутовського.

Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua


Коментування и розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.


ALL RIGHTS RESERVED. ПЕРЕДРУК МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО УЗГОДЖЕННЯ З АДМІНІСТРАЦІЄЮ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА УМОВИ ЗАЗНАЧЕННЯ АВТОРА І НАЯВНОСТІ АКТИВНОГО ПОСИЛАННЯ НА САЙТ. РЕДАКЦІЯ НЕ ЗАВЖДИ ПОДІЛЯЄ ДУМКУ АВТОРІВ МАТЕРІАЛУ.