Ворскла – Рух 5:2

Справжня гольова феєрія відбулася в Полтаві – Ворскла переграла дебютанта.

Ворскла в стартовому матчі нового сезону задіяла незвичну схему 3-5-2, чим вочевидь спантеличила гостей. Поки винниччани намагалися пристосуватися  до гри, господарі повели в рахунку. Це Пуцлін зумів зорієнтуватися після відскоку, і дальнім ударом відправив м’яч у кут. На 27-й хвилині у схожій ситуації Яворський не поцілив у кут, і на добиванні влучно пробив Степанюк. Наприкінці першого тайму ворскляни нанесли супернику подвійний удар – спочатку Кулач, а потім Скляр довели рахунок до розгромного – 4:0. У другому таймі господарі продовжували декласовувати Рух – на 50-й хвилині Кулач робить дубль, і рахунок стає 5:0. Після цього полтавці трохи розслабилися, і це призвело до голу – Федорчук скорочує рахунок. А на останніх хвилинах матчу Рух зумів забити вдруге. Тим не менше, Ворскла після першого туру стає лідером турнірної таблички, і це триватиме щонайменше 3 тижні – до 2-го туру.