Ворскла – Інгулець 2:0

Ворскла без проблем переграє новачка Прем’єр-Ліги.

Перші півгодини матчу видалися нецікавими – нуль гострих моментів і незначна перевага Інгульця у володінні м’ячем. А вже на 36-й хвилині все змінилося: після класної комбінації і чудового пасу Васіна Степанюк відкрив рахунок: 1-0. Інгулець побіг вперед, але це ні до чого небезпечного не призвело. Надалі Ворскла контролювала м’яч, не даючи супернику створювати небезпеку біля власних воріт. Натомість чергова атака господарів завершилась одинадцятиметровим ударом – рукою у штрафній зіграв Семенко. Кане пробив влучно: 2-0. А через 3 хвилини «червоне світло» перед собою побачив Козак, і шанси Інгульця бодай зрівняти рахунок знизилися до нуля. Ворскла без проблем зуміла втримати переможний рахунок, завдяки чому одноосібно зайняла перше місце в таблиці як мінімум на тиждень.