Дніпро-1 – Ворскла 2:2

Три «червоні», чотири голи: драматична розв’язка матчу у Дніпрі.

Незважаючи на те, що обидві команди грали в середу в кубкових матчах, гості мали виглядати свіжіше. Але початок гри був за господарями: вже на 14-й хвилині вони повели в рахунку завдяки голу Назаренка. Ворскляни не мали наміру програвати та ще й так легко, тому наприкінці першого тайму зуміли відігратися. Героєм епізоду став Кулач, який цього сезону грає доволі впевнено. У другому таймі полтавці виглядали цікавіше. На 66-й хвилині Кане увірвався до штрафної суперника і поклав шкіряного в самісінький кут – 1:2! А потім почалося щось незрозуміле. Спочатку другу «жовту» отримав Цуріков, причому отримав він дві картки за дві хвилини. Потім другу жовту отримав Скляр, вирівнявши склади. А за хвилину до кінця матчу Кане безглуздо сфолив на Дубінчаку, і Ворскла залишилася вдев’ятьох. Дніпро швидко розіграв штрафний, і Булеца точним ударом зрівняв рахунок. Ворскла втрачає надважливі 2 очки, і перед матчем з Олімпіком залишається без двох ключових гравців.