Динамо – Ворскла 2:0

Ворскла у драматичному матчі з двома вилученнями не змогла протистояти Динамо.

Полтавці перед матчем з Динамо не дорахувалися кількох ключових гравців. Досі не відновився після хвороби Різник, травмований Кулач, а перед грою ще й вибув Чеснаков – капітан потягнув «задню», тож капітанську пов’язку отримав Пердута. Динамо відразу взяло ініціативу, і вже на 14-й хвилині святкувало гол – це Вербич чітко віддав пас на Циганкова, і той закотив м’яча у порожні ворота. За 2 хвилини суддя ще раз вказав на центр, але з боку арбітрів ВАР «прилетіло» повідомлення, і після перегляду епізоду гол відмінили. Та на гру це особливо не вплинуло – на 36 хвилині Вербич робить рахунок 2:0. У другому таймі Ворскла пожвавилася, але протистояти обороні киян не могла – явно не вистачало ключових гравців. На 82 хвилині Динамо залишилося вдесятьох – завдяки ВАР арбітр розібрався у ситуації та дав пряму червону Забарному за фол проти Степанюка. Але гості подарунком скористатися не зуміли, ба більше – самі умудрилися залишитися вдесятьох. Кане отримав пряму червону за фол проти Лєднєва. Ворскла залишається третьою, але втрачає цінні кадри перед ключовим матчем з Десною.