«Футбол, доступний кожному»: наш сайт приєднався до Всеукраїнського соціального проекту

Мета проекта – зробити гру мільйонів доступною для людей з вадами зору.

В Україні створений соціальний проект під назвою «Футбол, доступний кожному!», метою якого є зробити футбол доступним для всіх, особливо для слабозрячих людей, які не мають можливості переглядати футбольні матчі.
«Першою ластівкою» проекту стало створення каналу на платформі YouTube, де найбільш цікаві футбольні матчі коментуються в аудіорежимі, без відеокартинки. Ідею проекту подав відомий український журналіст і спортивний коментатор Володимир Голубничий, який має величезний досвід коментування футбольних матчів. За давніх часів, коли футбольні трансляції на українському ТБ були рідкістю, Володимир Іванович з колегами організовували радіотрансляції з матчів чемпіонату України, влаштовували «переклички» в радіоефірі, коли з кожного міста, де проходив футбольний матч, коментатори вмикалися в прямий ефір і розповідали про події на полі.
Зараз, завдяки сучасним технологіям, для того, щоб слідкувати за подіями на футбольному полі, не потрібно ніякої техніки: достатньо лише мобільного телефону з ввімкненим інтернетом і можливістю зайти на YouTube-канал проекту. Окрім людей з вадами зору, проект буде цікавий всім, хто не має можливості прийти на стадіон або переглянути гру по телевізору: наприклад, водіям, що перебувають в рейсі, людям, які їдуть у справах та працівникам різноманітних галузей. Щоб слідкувати за подіями на полі, достатньо просто слухати аудіотрансляцію, не відволікаючись від власних справ. І найголовніше: це абсолютно безкоштовно.
YouTube-канал з аудіотрансляціями – це лише початок великої кропіткої праці. У планах команди робити щоденні випуски футбольних новин, записувати інтерв’ю з відомими футбольними людьми, розширювати кількість доступних для прослуховування футбольних матчів. В далекій перспективі – створення першого українського футбольного радіоканалу на інтернет-платформі. Але на все це потрібен час і кошти.
Команда нашого сайту теж приєдналася до проекту: ми спільно працюємо над тим, щоб трансляції були якомога цікавішими, допомагаємо в розробці дизайну, здійснюємо інформаційну підтримку тощо.
Кожен з вас теж може допомогти проекту, адже слабозрячі люди – одна з найменш захищених соціальних груп. Слухайте наші трансляції, підписуйтесь на канал проекту, поширюйте наші дописи – це підвищує релевантність каналу, а значить, його буде легше знайти в мережі. Також будемо вдячні за будь-яку посильну фінансову допомогу. Підтримати канал можна через систему Патреон або за реквізитами, які розміщено на YouTube-каналі проекту.

Долучитися до проекту можна за цим посиланням.

Андрій ДОМНЕНКО, vorskla.poltava.ua


Коментування и розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.


ALL RIGHTS RESERVED. ПЕРЕДРУК МАТЕРІАЛІВ САЙТУ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО УЗГОДЖЕННЯ З АДМІНІСТРАЦІЄЮ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА УМОВИ ЗАЗНАЧЕННЯ АВТОРА І НАЯВНОСТІ АКТИВНОГО ПОСИЛАННЯ НА САЙТ. РЕДАКЦІЯ НЕ ЗАВЖДИ ПОДІЛЯЄ ДУМКУ АВТОРІВ МАТЕРІАЛУ.