Минай – Ворскла 1:2

Ворскла перемагає Минай та виходить до єврокубків!

Вболівальникам Ворскли було непросто: вони одночасно спостерігали за двома поєдинками – Минай – Ворскла та Маріуполь – Десна. В обох ситуація розвивалася неоднозначно: Ворскла пропустила швидкий гол з доволі сумнівного пенальті, потім зрівняла і навіть вийшла вперед. А от Маріуполь наприкінці першого тайму пропустив, чим поставив під сумніви єврокубки для Ворскли. У другому таймі в Маріуполі ситуація почала змінюватися: господарі спочатку зрівняли, потім вийшли вперед, а закінчилося все справжнім розгромом – 4:1. Полтавці про результат знали, бо Максимов не випускав з рук телефону, і інформував команду про результати паралельних матчів. У підсумку все склалося якнайкраще для полтавців: перемога Маріуполя і три очки в Ужгороді дають Ворсклі можливість стартувати у Кубку Конференцій з 2-го кваліфікаційного раунду. Єврокубки повертаються до Полтави, з чим ми всіх вітаємо!