КуПС – Ворскла 2:2

Ворскла втрачає перемогу на останніх секундах матчу.

Право відкривати сезон 2021/2022 випало саме Ворсклі, і це був дебют у новому єврокубковому турнірі – Лізі Конференцій. Ворскла провела непогану трансферну компанію, підсилившись досвідченими гравцями, але при цьому втратила забивного лідера – Кулача. Замінити Кулача, на думку тренера, міг би Кане, який непогано показує себе в атакувальному плані. Полтавці пропустили гол вже на 6-й хвилині після помилки захисту. Деякий час гості звикали до штучного газону, а вже на 29-й хвилині Кане зрівняв рахунок, пробивши кіпера під гострим кутом. По перерві Ворскла продовжувала нагнітати, і отримала право на пенальті – Томас зіграв рукою в штрафній. Тілль чітко реалізував стандарт. Ворскла могла втримувати перемогу, але на останніх секундах пропустила. У випадку, якби працювало правило виїзного голу, результат 2-2 у гостях можна було б вважати прийнятним. Але тепер вдома полтавців влаштує лише перемога. Щоправда, перед цим команда має здолати СК Дніпро-1 в рамках 1-го туру УПЛ. Віримо, що домашні стіни та підтримка вболівальників допоможе нашій команді.