Ворскла – Дніпро-1 2:2

1-2-2
Ворскла не змогла втримати перемогу в напруженому матчі з двома вилученнями.

Вже на 7-й хвилині Степанюк порадував голом 5 з половиною тисяч полтавських вболівальників, які скучили за футболом. Здавалося, ніщо не завадить господарям отримати комфортну перемогу, адже вже за 3 дні Ворсклу чекає єврокубкове протистояння. А коли на 56-й хвилині суддя «запалив» червоне світло перед Логіновим, здавалося, Ворскла вже точно вирішила власне завдання – перемога «малою кров’ю». Але гравці Дніпра-1 так не думали, бо майже відразу після того, як залишилися в меншості, зрівняли рахунок. Відзначився Довбик. Ворскла пішла в атаку, і вже на 67-1 святкувала – це Сваток перекинув власного кіпера. Та раділи господарі рівно 5 хвилин – знову Довбик був на висоті, і Різнику довелося виймати шкіряного з сітки. Друге вилучення у Дніпра-1 – за надмірні емоції тренерську лаву покинув Йовічевіч. Та попри все, массовані атаки Ворскли хоч і несли гостроту, але результату не дали – паритет 2-2 у підсумку. Ворсклі доведеться добряче подумати над проблемами з захистом, адже вже за 3 дні полтавці гратимуть матч-відповідь з фінським КуПСом, і там нам потрібна лише перемога.