Верес – Ворскла 1:1

Ворскла не змогла втримати перемогу у Луцьку.

Ворскла чомусь виглядала дуже змореною, і весь перший тайм команди грали мляво і нецікаво. А от другий тайм порадував вболівальників Ворскли, бо вже на 48-й хвилині гості святкували. Челядін відчув контакт з ногою суперника у штрафній, впав – це пенальті. Тілль чітко пробив – 0:1. Та вже за 6 хвилин Верес відновив паритет після кутового – відзначився Солдат. А ще через 3 хвилини арбітр Романов ставить пенальті у ворота Різника. Сергійчук дещо по-піжонськи пробив, і м’яч парашутом потрапляє в поперечину – дивом рятуються гості. Ворскла чи то не хотіла, чи то не могла додавити трохи пригнічених господарів – рахунок до кінця зустрічі не змінився. Юрій Максимов вже звично не вийшов на флеш-інтерв’ю, тож питання атмосфери всередині команди залишається відкритим.