Ворскла – Десна 2:2

Ворскла знову не може втримати переможний рахунок, маючи перевагу в 2 м’ячі.

Початок гри здивував і глядачів, і суперників, і, мабуть, самих ворсклян. Адже ніхто не очікував, що вже на 17-й хвилині Ворскла вестиме в рахунку 2:0. На 4-й хвилині відзначився Пуцлін після передачі Скляра, а на 17-й – Степанюк після асисту того ж Скляра. Господарі мали б забивати і третій, щоправда, перед цим Волошин скористався провалом захисту ворсклян і відквитав один м’яч. Степанюк повинен був робити дубль, та за гостей зіграла стійка. А в наступній атаці десняни зрівняли рахунок, і знову зробили це легко і невимушено – гол на рахунку Безбородька. Другий тайм теж міг бути багатим на голи, але Різник творив справжні чудеса у рамці. В останні хвилини Ворскла притисла гостей біля власних воріт і виконала кілька стандартів, але вирвати перемогу не вдалося.