Зоря – Ворскла 3:1

Ворскла традиційно поступається у першому турі чемпіонату.

Вболівальники Ворскли з нетерпінням чекали на дебютний матч команди в УПЛ. Після швидкого вильоту з єврокубків та серйозних змін у складі було цікаво, як виглядатиме команда. У Ворскли вже склалася «традиція» за будь-якого тренера провалювати перший матч чемпіонату. Не сталося виключення і сьогодні. Чи то спека так вплинула, чи проблеми з офіційним транслятором чемпіонату – але Ворскла відразу почала «чудити», що і призвело до швидкого голу. Різник припустився серії помилок, як наслідок – пенальті у ворота номінальних гостей. Назарина не залишив шансів Різнику – 1:0. На 30-й хвилині Безбородько вийшов сам на сам з голкіпером і подвоїв рахунок. У другому таймі Ворскла заграла активніше, але швидко пропустила третій. Скрипник вдався до замін, освіживши склад, і це дало деякий результат – Ворскла отримала право на пенальті, який реалізував Олійник. На більше команди з Полтави не вистачило. Головною інтригою наразі залишається питання технічної втрати очок Зорею за недопуск на стадіон офіційного транслятора УПЛ – Сетанта. Матеріали вже передані до КДК, який розгляне справу найближчим часом. Порушник може сплатити грошовий штраф та навіть отримати технічну поразку чи зняття очок. Запасаємось попкорном і чекаємо.