Ворскла – Верес 1:2

Ворскла зазнає другої поразки поспіль в УПЛ – на цей раз від Вереса.

Після безвольної поразки від Зорі всі сподівалися, що Скрипник зробить відповідні висновки та перебудує гру команди. Але і в цей раз не обійшлося без сюрпризів. Зокрема, в заявці не виявилося Пердути, Чеснакова та Бацули. Натомість з’явився Мельничук у захисті та Сефері в нападі. Забігаючи наперед, відмітимо, що саме албанець став найкориснішим та найцікавішим гравцем матчу, хоча сам він і не забив. Перший тайм повністю був за Ворсклою, і не дивно, що саме номінальні господарі відкрили рахунок – Скляр відізвався з глибини на фланговий простріл Сефері, м’яз зрикошетив від захисника Вереса, і Олександр не схибив – 1:0. Ворскла і далі атакувала, а Верес виглядав наче хлопчики для биття. Навіть Юрій Вірт сидів понурий, закривши обличчя руками. Все змінилося у другому таймі. Рівняни перехопили ініціативу, Ворскла намагалася контратакувати, але нічого не виходило – доводилося просто відбиватися. Перший дзвіночок пролунав на 81-й хвилині – після «пожежі» у штрафній полтавців Кучеров виявився найспритнішим і вколотив шкіряного у сітку. А за 15 секунд до фінального свистка, на 90 +6 хвилині Шестаков вириває перемогу для Вереса. Повністю провалений другий тайм, відсутність ігрової логіки та своєчасних замін, нуль очок після двох матчів з не самими сильними суперниками – такі на цей момент «досягнення» Скрипника.