Ворскла – Минай 2:0

Ворскла впевнено перемагає Минай і покращує турнірне становище.

У перші хвилини матчу обидві команди грали обережно, без особливих випадів. Потроху Ворскла адаптувалася, з’явилася гострота, і на 19-й хвилині номінальні господарі повели в рахунку. Відзначився Сефері після передачі Олійника. Минай теж мав кілька нагод зрівняти рахунок, але Різник вдало грав на останньому рубежі. Другий тайм теж був за Ворсклою – на 64-й хвилині Марлісон подвоїв рахунок. Ворскла грала за рахунком, не додаючи особливої гостроти, але і не даючи гостям шансу для того, щоб скоротити рахунок. У підсумку – впевнена перемога полтавців 2:0. Нарешті Ворскла змогла показати змістовну і доволі цікаву гру.