Ворскла – Львів 1:0

Ворскла вигризає 3 залікові бали у скандальному матчі проти Львова.

З футбольної точки зору матч важко назвати видовищним, адже обидві команди не показали класу по грі. А от навколофутбольних речей вистачало. В середині першого тайму вибув з гри капітан Ворскли Чеснаков – перелом носа. Наприкінці тайму Ворскла отримала право на пенальті, але удар Юрченка потягнув голкіпер. Так Ворскла втратила шанс піти на перерву, маючи гандикап. Але вже на початку другого тайму Кравець відкриває рахунок. Гра була досить грубою – львів’яни отримали три жовті картки, полтавці – дві. В доданий час Марлісон виходив сам на сам з голкіпером Львова, але схибив. Тож мінімальна перемога Ворскли – 1:0.