Ворскла – Зоря 2:3

Ворскла примудрилася розгубити гандикап в 2 м’ячі і програти Зорі.

Традиційно Ворскла важко входить в сезон після зимової або літньої паузи. Але початок сьогоднішнього матчу відразу вселив оптимізм і надію на те, що традиція втрачати очки в перших матчах після зборів залишилась в минулому. Вже на 16-й хвилині матчу полтавці вели в рахунку 2:0, обидва голи забив Сефері – перший з гри, другий з пенальті. Ворскла впевнено вела гру до перемоги. Але наскільки був гарний перший тайм, настільки ж виявився поганим другий. Спочатку на 57-й хвилині ворскляни пропустили гол, потім дві жовті поспіль відхопив Рамірес. Видалення остаточно зламало полтавську команду, вони відверто почали грати на втримання, а Зоря вміло цим скористалася, спочатку зрівнявши рахунок, а на останніх секундах з пенальті взагалі вирвала перемогу. Тож всі гарні слова на адресу команди доведеться відкласти на невизначенний час.