Верес – Ворскла 2:2

Ворскла вириває нічию у драматичному матчі з трьома пенальті і автоголом.

Після поразки Зорі полтавські вболівальники сподівалися, що ворскляни зроблять відповідні висновки і порадують їх трьома балами. Можливо, так воно і було б, якби не деякі обставини. Розпочали гості доволі активно, і вже на 25-й хвилині святкували – відзначився Сефері. На початку другого тайму трапився неприємний момент: Кравець заніс шкіряного у власні ворота, і рахунок зрівнявся. Потім Гайдучик вивів Верес вперед. А за 5 хвилин до кінця основного часу Сефері з пенальті зрівнює рахунок – 2:2. У доданий час рефері поставив 2 пенальті у ворота Ворскли, і Павло Ісенко примудрився потягнути обидва, врятувавши очко для полтавців.