Металіст 1925 – Ворскла 3:2

Це вже дно чи ще ні? Ворскла знову програє, на цей раз останній команді УПЛ.

Після цього матчу знову хочеться пригадати давню і набридлу приказку про команду – Робін Гуда. Ворскла вже 7 турів поспіль не знає смаку перемог, та і внічию за цей час зіграла лише одного разу. Здавалося б, проти останньої команди УПЛ, яка взагалі з початку року не вигравала, можна було б зіграти краще, але навпаки – полтавці в черговий раз дарують дорогоцінні бали тим, хто їх потребує найбільше. Металіст забив першим на 26-й хвилині, але полтавці завдяки рикошету відігралися вже за 7 хвилин. Приблизно через стільки ж харків’яни виходять вперед. На 80-й хвилині Феліпе грає рукою у власній штрафній – це пенальті, і рахунок стає 3:1. Сергій Долганський після матчу сказав, що команда провалила перший тайм, але насправді команда провалила всю гру, і заграла лише в останні кілька хвилин після пенальті, яке подарувало надію бодай на нічию. Це теж була рука вже в доданий час, і Степанюк скорочує відрив. Але на більше Ворскли не вистачило. Команда колишнього тренера Ворскли Скрипника отримує надію на порятунок від вильоту, а невмотивована Ворскла готується до чергового матчу проти Минаю, а потім нас очікує фінал Кубку України. Настрій перед фіналом, відверто кажучи, не дуже…