Ворскла – Минай 2:3

Чергове дно пробито: Ворскла вдома поступається Минаю, перемагаючи по ходу зустрічі.

Цей матч може сміливо претендувати на один з найгірших в цьому чемпіонаті для полтавців. У першому таймі Ворскла впевнено вела в рахунку з розривом у 2 м’ячі: забивали Павлюк і Глущенко. Минай у першому таймі виглядав дуже блідо, ні у кого не було сумнівів, як закінчиться ця гра. Але після паузи через повітряну тривогу обидві команди немов підмінили, переставили навпаки. Минай почав атакувати і скоротив розрив у рахунку. А потім Павлюк примудрився забити у власні ворота – 2:2. Ворскла кинулася рятувати ситуацію і отримала право на пенальті. Феліпе не зміг забити, але суддя вирішив, що треба перебити. І знову Кемкін зумів перехитрувати бразильця! На додаток до всього, Ворскла заробила пенальті у свої ворота, і Ісенко не зумів повторити подвиг свого ужгородського візаві. Ворскла знову програє останній команді чемпіонату. Хтось ще вірить в успіх ворсклян у фіналі Кубку України?