Ворскла – Олександрія 3:1

Ворскла вдруге в поточному сезоні декласує команду Володимира Шарана.

Для Ворскли цей матч був одним з ключових. По-перше, у випадку втрати очок команда ризикувала випасти з зони ЛЄ і пропустити вперед найближчих конкурентів. По-друге, потрібно було позбутися «прокляття» першого пропущеного голу, внаслідок якого команда була змушена відіграватися і втрачати сили. Олександрія з самого початку почала масову навалу на ворота господарів, і в деякі моменти здавалося, що назріває гол. Але, як не дивно, в такій ситуації своїм шансом скористалася саме Ворскла – Кулач перехопив пас від Гречішкіна, і вйшов сам на сам з Біликом – 1:0! У другому таймі гості продовжили атакувати, і якимось дивом зуміли заштовхати шкіряного після подачі кутового. Але Ворскла не здалася, і на 70 хвиллині Олів’є Тілль розпочав відлік своїм голам за Ворсклу. А на 76-й хвилині завдяки ВАРу арбітр поставив пенальті у ворота Олександрії, і Кулач не схибив, зробивши дубль. Впевнена перемога Ворскли, яка, без сумнівів, додасть команді наснаги в боротьбі за єврокубки.