Маріуполь – Ворскла 0:1

Ворскла мінімально перемагає Маріуполь в скандальному матчі з пенальті і двома вилученнями.

Ворскла почала матч доволі активно, але перші хвилини номінальним гостям результату не принесли. Поступово полтавці стали віддавати ініціативу морякам, намагаючись грати на контратаках. На 34 хвилині така тактика принесла плоди у вигляді пенальті і прямої червоної картки гравцю Маріуполя. Кулач вибігав сам на сам з голкіпером, але Биков сфолив проти нападника Ворскли, за що і отримав вилучення. Кращий бомбардир ворсклян не схибив – 0:1. У другому таймі Ворскла намагалася добити знекровлений Маріуполь, який додатково поніс ще одну втрату – на 78-й хвилини Танковський залишив команду вдевятьох. До речі, цей фол проти Цитаішвілі виявився фатальним для грузина – він отримав важку травму, можливо, навіть перелом, і був вимушений покинути поле. Ворскла мала кілька нагод збільшити рахунок, але врешті арбітр зафіксував мінімальну перемогу полтавців.