Ворскла – Маріуполь 5:1

Ворскла в останньому домашньому матчі 2021 року громить Маріуполь і повертає собі «бронзову» сходинку.

Напередодні матчу у багатьох вболівальників Ворскли були побоювання: чи зуміють полтавці після гучної перемоги над Динамо так само впевнено зіграти з аутсайдером? Адже у ворсклян є така «звичка» відбирати очки у грандів і дарувати їх аутсайдерам, як це було у матчі з Чорноморцем. Але, на радість майже 4 тисяч прихильників команди, що прийшли на стадіон, Ворскла виглядала доволі впевнено. Перші 15 хвилин команди «придивлялися», але домінували господарі. На 16-й хвилині Тілль замкнув багатоходівку від Ранжела та Пуцліна – 1:0! Олів`є знадобилося всього 6 хвилин, щоб зробити «дубль». До перерви рахунок не змінився. На 60-й хвилині Петерман, який тільки-но вийшов на заміну, сфолив проти Кане і побачив перед собою «червоне світло», залишивши команду в меншості. Щоправда, для Маріуполя це видалення стало холодним душем, і вже на 62-й хвилині гості святкували гол – відзначився Топалов. Надію на позитивний результат перекреслив Пешич – 4 хвилини знадобилося господарям, щоб забити третій. В комбінації прийняли участь Степанюк та Тілль. Ворскла впіймала кураж, і зупинити її було неможливо. На 79-й хвилині після подачі Тілля з кутового Тамм робить рахунок 4:1. А крапку в матчі поставив Степанюк після штрафного на 82-й хвилині. Ворскла повертається на третю сходинку, за яку тепер потрібно буде поборотися за тиждень з найближчим переслідувачем – Дніпром-1 в очному протистоянні. Тож чекаємо на справжнє футбольне свято за тиждень.