Ворскла – Львів 4:1

Полтавці завдяки «дублю» Степанюка влаштовують розгром львів’янам.

Незважаючи на дуже несприятливу атмосферу всередині команди, про що повідомляють наші джерела, Ворскла вийшла на поточну гру максимально зарядженою. Вже на 2-й хвилині Кане чудовим ударом в дотик в «дев’ятку» відкрив рахунок, чим просто шокував гостей. А за 10 хвилин Тілль подвоїв результат, ввімкнувши максимальну швидкість – 2:0. Львів виглядав непогано, а за статистикою, навіть краще господарів – лише в першому таймі гості 5 раз пробивали у площину, але Різник був на місці. А от господарям щастило більше – на 38-й хвилині Степанюк забиває третій, і це вже пахне розгромом. По перерві той же Степанюк робить «дубль» після навісу Тілля зі штрафного – розгром! І лише під занавіс зустрічі гостям вдається забити гол престижу – полтавці вже трохи розслабилися. Незважаючи на впевнену перемогу та перше місце в таблиці, Юрій Максимов на прес-конференцію прийшов без настрою. Судячи з діалогів коуча з гравцями під час матчу, атмосфера в команді не найкраща. До чого призведе ця ситуація – передбачити важко, але комусь доведеться йти на поступки: або гравцям сприймати головного тренера таким, який він є, або тренерові доведеться покинути клуб. Ситуація дуже напружена.